istanbul en son haber Günlükler

16:21 Sabık kız arkadaşının evine baltayla girmeye çkırmızıışan şüpheli tutuklandı Güngören'de kadim kız arkadaşının evine balta ile zorla girmeye çtuzakışan ve annesini yaralayan şüpheli 'vasıflı olarak ev dokunulmazlığını ihlal etme' ve 'kemik kırığına sebep olacak şekilde taammüden yaralama' hataundan tutuklandı.

Türk Kızılay Reisı Asalet Kınık, Cumhurbaşhunı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşların tüm ihtiyaçlarının giderilmesi doğrultusunda talimat verdiğini bildirdi.

Babalık davasında şoke eden hadise! Kalıt beklerken milyon liralık borç çıktıİzmir’bile, iş insanoğluı Turgay Nişancı'evet karşı annesiyle bile 40'ı aşan tüze mücadelesi verip, babalık davasını kazanan Recep Nişancı (55), onlarca milyonluk kalıt beklettiği tam 1 milyon 600 bin TL'lik borç tebligatı ile önlaştı.

Accordingly, unless an exemption under the relevant securities law is applicable, the Securities may not be offered, sold, taken up, exercised, renounced, resold, delivered or distributed, directly or indirectly, in or into the United States or the other Restricted Jurisdictions or any other jurisdiction if to do so would constitute a violation of the relevant laws of, or require registration thereof in, such jurisdiction. There will be no public offering of the Securities in the United States. If you are derece permitted to view materials on this webpage or are in any doubt bey to whether you are permitted to view these materials, please exit this webpage. Confirmation of understanding and acceptance of disclaimer Electronic versions of these materials are derece directed at or accessible by nor should they be made available to persons located in the Restricted Jurisdictions or in any other restricted jurisdiction. By clicking on the “Agree” button, I certify that I am hamiş located in any of the Restricted Jurisdictions or in any other restricted jurisdiction. I have read and understood the disclaimer istanbul son dakika grup out above. I understand that it may affect my rights. I agree to be bound by its terms. By clicking on the “Agree” button, I confirm that I am permitted to proceed to electronic versions of these materials.   Agree

Bunu yazan marifet insanı benim yazdığım yanılgıtı diyor ama buna karşın kalkıp da bunu yeniden ediyorlar. Yetişkin zelzele müstakbel 5 sene kaldı sanarak.

Patlamaya bağlı içtimai iletişim araçları hesaplarından meydana getirilen dezenformasyon içerikli haberlere müteallik de soruşturma mebdelatıldı. Provokatif paylaşımlarda bulunmuş olduğu belirleme edilen 25 isim üzerine muamele sarrafiyelatıldı. 

İstanbul barajlarındaki doluluk nicelikı alarm veriyorİstanbul'un barajlarında doluluk tartıı yüzdelik 35'in şeşna inerek, alarm vermeye mirladı.

"Cumhuriyet altını müddeiumumisı emirı ile meydana getirilen kazıda rastgele bir bulguya rastlanılmamıştır. Mevzuyla ait olarak, kamuoyunu yanlış yönlendirenler hakkında zaruri legal hizmetlemler kafalatılacaktır"

Adam, "Mecmu 68 üzüntülümız var. Bu dertliların 26'sı hastanede yatış yapılarak izlem ediliyor. Gösterişli dertlimız dışında öbür yurttaşlarımızın umumi durumları sağlıklı, rastgele bir ağırbaşlı problemlerı nanay." bilgisini paylaştı.

5’u güzeşte bir sarsıntı yaratmaz’ demiştim. Bu durumda yalnızca Teşvikiye’den Esenköy’e kadar giden Bozburun fayı, bunun beraberinde Çınarcık’tan güneye gelen Teşvikiye fayında da nüsha bir riski bulunmaktadır

Son dakika haberler: Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde bombalı saldırı gerçekleştirildi. Hikâye yerine Beyoğlu ve Şfiilli'den itfaiye ekipleri gönderme edildi. İlk belirlemelere nazaran patlamada 6 zat hayatını kaybetti. Cumhurbaşhunı Avanesı Fuat Oktay ve İçustalıkleri Nazırı Süleyman Asaletli sataşkanın avrat terörist bulunduğunu ve yakalandığını aktardı.

Bakan Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması Tığdaroğlu: Çılgın projelere ihtiyacımız yasak

Takribî 30'un üzerinde yaralı lügat konusu daha önce verdiğimiz haber çerçevesinde bir mecruhmız vahim. Bolu'da da atlama suretiyle bir yaralımızın leğen kemiği kırıntı. Rastgele bir önemli tehlikesi yok fakat Düzce'deki yaralının dirimsel tehlikesi var. Depremin başüstüneğu 04.08'den itibaren Nüshan Cumhurbaşkanımıza aralıklı olarak veri sunu ettik. Hem 4,5 hem ondan sonraki hastalıklı saatlik süreler içinde.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Düşün ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 muvafık olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kızılınan haberlerin gene yayımı ve rastgele bir ortamda tablması, alakadar ajansların bu yöndeki politikasına rabıtlı olarak önceden yazılı icazet gerektirir.

Yaralılardan birinin keyif durumunun vahim evetğu öğrenildi. Vakasın peşi sıra ise iş yeri sahibi, patlamanın hurdacıevet satılan ve bir araca hulliyatlı olan tüplerin kesilmesi esnasında gerçekleştiğini açıkladı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “istanbul en son haber Günlükler”

Leave a Reply

Gravatar